poniedziałek, 5 grudnia 2011

Sztuczny brzuszek to bzdury ! / mikołaj :))

hejooo !

bebe :)
 heej jestem naprawdę szczęsliwa ponieważ dostałam 5 z niemieckiego ! aaa <3   a w dodatku jutro mikołaj i nic mi jutro nie zepsuję dnia! mikołaj ahh Kevin jutro i jakiś prezent ja już czuję magię świąt !! a wy ? dobra kooniec miłogoo ! opowiem o tytule :
W październiku pojawiły się plotki, że Beyonce nie jest w ciąży, a jedynie nosi silikonowy brzuszek. Gwiazda nie skomentowała tych doniesień aż do ostatniego programu z cyklu Sunday Night HD. W rozmowie z prowadzącym show piosenkarka wyznała, że przez lata kariery przywykła do absurdalnych informacji na swój temat.Wiesz jest tyle rzeczy, które nie mają nic wspólnego z moim życiem. To nie ma na mnie najmniejszego wpływu - powiedziała Knowles. Plotki o sztucznym brzuchu to bzdury. Po co miałabym udawać, że spodziewam się dziecka?
Plotki o moim dziecku najbardziej denerwują moją mamę i siostrę. Obie chcą mnie chronić i często reagują na zmyślone informacje w mediach. Ja się tym nie przejmuje bo to część życia gwiazdy - dodała.Odkąd brzuszek Beyonce znacznie urósł tabloidy przestały zastanawiać się, czy gwiazda zakłada protezę i udaje ciężarną. Dokładna data porodu jest trzymana w tajemnicy, ale ponoć piosenkarka ma urodzić jeszcze w tym roku. :) to naprawdę smutne jakie jest paparazzi !

2 komentarze:

  1. Masz rację paparazzi tylko niszczą człowieka dodając mu atrybutów o jakich nigdy nie śnił.
    Podoba mi się bardzo Twój blog :)!

    http://monika-melanie-myslak.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo dziękuję ,oraz zawsze się odwdzięczam :)